fbpx

TiiviS Bliss

Lisainfo ja broneerimine

Millist muutust Sa soovid?

Millal Sa viimati lõdvestusid, lõõgastusid ja lubasid end hellitada?

Access Bars® sessioon

Võimas kehaprotsess, mis aktiveerib energiavoolu ja kustutab elu jooksul kehasse salvestunud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused. Tugevneb immuunsüsteem, paraneb une kvaliteet, suhted täiustuvad, normaliseerub kehakaal, vabanevad sõltuvused ja erinevad blokeeringud.

Seansi hind – 50-175€

Korduva sessiooni korral

küsi pakkumist

Asukoht – Tallinn

IMG_2401

Access kehaprotsesside® sessioon

Kliendi valikul üks järgnevatest Access Consciousness® kehaprotsessidest: MTVSS, Rakumälu, BMM, Keha jõustamine, DMM, MDM, Kompensatoorne triiv.

Läbi energeetiliste protsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja on võimalik saada oma kehaga paremat kontakti. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

Seansi hind – 135-175€

Asukoht – Tallinn

Access Bars kursused | TiiviS Bliss

Access Facelift® sessioon

Dünaamiline, ent samas õrn kehaprotsess, mis taastab, elavdab, noorendab ja väestab Sind ja Su keha; pöörab tagasi vananemise märgid ning süvendab ja kiirendab keha loomulikku tervenemisvõimet, luues muutusi rakutasandil.

Seansi pikkus ca 60-90 minutit.

Seansi hind – 155€

Korduva sessiooni korral

küsi pakkumist

Asukoht – Tallinn

6

Individuaalne nõustamine e. vestlusteraapia

Nii füüsiliselt kohapeal (Tallinnas) kui ka üle veebi videosilla vahendusel. Sina valid, mis lahendus Sulle enim panustab ning mina olen Sinu jaoks täielikult olemas, et aidata Sul (taas)luua ühendus iseenda ja oma väega.

Seansi hind – 100€

Asukoht – Tallinn/online

Enne broneerimist palun veendu, et oled tutvunud ja nõustud broneerimistingimustega.

Access Bars®

Millist muutust see sulle luua saab?

Avab Sinus loovuse, elurõõmu ja piiritute võimaluste taju, Sul on kergem ja rõõmsam olla, suurenenud intuitiivne teadlikkus

Aitab lahustada kõikvõimalikke hinnanguid ja kriitikat iseenda ja oma keha suhtes - kehakaal, kehakuju jm

Leevendab ärevus- ja paanikahäireid, depressiooni, foobiaid, autismi, ADHD-d ning muid vaimseid ja füüsilisi probleeme, sh erinevad füüsilised valud kehas

Suurenenud keskendumis- ja õppimisvõime - näiteks lastel on koolis kergem ja nad on edukamad

Vähendab stressi, pingeid ja kroonilist muretsemist, nn. mentaalset jutuvada, aitab lahustada raha- ja suhteprobleeme

Üleüldine elukvaliteedi paranemine - sügavam lõdvestumine ning positiivne mõju migreenile ja unetusele

Sisemiste ja välimiste konfliktide vähenemine nii iseendas kui inimsuhetes, vähem vihastumist ja liigset emotsionaalsust

Suurenenud mentaalne selgus ja probleemide lahendamise võime, motivatsiooni tõus ja ladusam suhtlemine

Rõõmu, õnnetunde, tänutunde, lahkuse ja rahu märkimisväärne kasv igapäevaelus ning Sul on rohkem energiat

Taastab, elavdab ja uuendab

Access energetic Facelift®

Access Facelift® on dünaamiline, ent õrn käte puudutusega kehaprotsess. Facelift toimib energeetilisel tasemel, et hooldada seeläbi kogu Su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda! Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keharakke noorendada ja luua muutust, mida oodatagi ei oska?

Pärast Facelift® seanssi tunned end tõeliselt lõdvestunult ja hoolitsetuna. Mis siis, kui Sa muudad oma keha lahkuse ja kergusega?

access facelift