fbpx

TiiviS Bliss

Klientide tagasiside

Kogemused Access Bars sessioonidest

“Soovitan Tiivit! Kogesin tema access barsi ja see oli väga üllatav kogemus! Seansi eel keha oki raske ja olin väga väsinud, keskel tundsin, et hõljun kuskil ja mingid energiad töötavad mu kallal, seansi lõpus tundsin, et olen puhanud ja kerge! Mingid asjad peentasandil said ära puhastatud! Elu tuli sisse! Soovitan! ❤️”

5/5

Anastasia

07/2023

“Armas Tiivi! Tänan Sind iga seansi eest minevikus ja tulevikus! Üksasi on alati sinuga väga hea rääkida, mis ise on juba omaette teraapia, kuid sinu tehtud Bars mõjub mulle tõesti väga hästi – on tunda selgelt, kuidas vaim ja keha töötab hoopis teistmoodi! Kuid see ei ole ühekordne protsess, me näeme veel 😀 Soovitan kõigile kindlasti, see ei ole isegi küsimus!”

5/5

Uku-Urmas

12/2022

“Minul oli täna teine seanss, umbes kahenädalase vahega. Nüüd sain siis poolteist tundi paradiisis pikutada ja nautida seda kummalist, mõnusat, lõõgastavat kontakti püüdlike, tundlike sõrmedega. Pea tuli paaril korral täiesti tühjaks ja üldiselt ka sessiooni käigus mõtete tulv rahunes märgatavalt, mis ongi minu üks põhieesmärke. Taaskord pean tõdema ja ilmarahvaga jagama teadmist, et Barsi pakkuja on väga sümpaatne, heatahtlik, osavõtlik ja mõistev professionaal. Tema hoiak suurendab usaldust ja ligiolek rahustab. Jääb vaid üle südamest tänada pakkujat ja julgen soovitada seda kogemust kõnealuses stuudios kõigile huvilistele vastuvõtjatele.”

5/5

Andre

05/2022

“Imeline Tiivi! Aitäh selle meelerahu eest, mille Sa mu mäslevasse mõttemekasse tõid! 🙂 “

5/5

Eugen

05/2022

“Väga sümpaatne vastuvõtt, sõbralik suhtumine, meeldiv, mõnus sessioon. Rahustas, lõõgastas, pidurdas ülemõtlemist. Rammestas keha. Olen väga rahul.”

5/5

Andre

05/2022

“Väga huvitav ja esmakordne kogemus minu jaoks. Pea oli palju mõtteid ja prahti täis ning pärast seanssi tundsin ennast palju kindlamalt ja selgemalt. Minus tekkis mingisugune mõnus sisemise rahu ja stabiilsuse tunne ning kindlasti sooviks veel seda kogeda. 🙂 “

5/5

Kristjan

03/2022

“Väga positiivne kogemus TiiviS Bliss, minu jaoks oli justkui meditatsioon! Juhul kui oled juba sattunud siia kommentaare lugema, siis tasub kindlasti leida see aeg ja ära proovida:)”

5/5

Arles

12/2021

“Ma alguses olin veidike skeptiline, aga kohe kui see hõljumistunne ja see jalgade teema toimuma hakkas, siis andsin ennast Sinu kätesse 🙂 Ei kahetse ja see kindlasti üks huvitavamaid kogemusi mida olen läbi teinud.”

5/5

Eggert

08/2021

“Tagantjärele olen tähele pannud, et juba see üks külastus muutis minu jaoks palju. Sundmõtted kadusid ära, enesetundesse on palju rohkem kergust ja positiivsust tekkinud ja märkasin veel mitmeid teisi muudatusi enda puhul, mille üle mul on ainult hea meel. Aitäh sulle veelkord ja me kindlasti kohtume veel 🙂 “

5/5

Gerda

11/2021

“Läksin väikse kahtluse ja eelarvamusega barsile. Kuna olin niigi üsna katki ja segamini siis mis mul enam kaotada oli. 90 min. barsi aga muutis mind täielikult, tagasi normaalsusesse, esimese 2h jooksul tundsin end juba ülihästi pärast barsi, sain jälle magada, hakkasin uuesti sööma, pea oli kerge. Siiani ei suuda seda kõike uskuda aga fantast on see kõik. Ei kahetse sekunditki barsist.. ÜLIM!!”

5/5

Mar

07/2021

“Juba seansi alguses hakkasid pildid silme ees jooksma. Vajusin sügavasse meditatsiooni. Tajusin, kuidas pinged kaovad ning värskus ja rahu võtavad eelneva meeleseisundi üle. Tundsin erinevate emotsioonide vabanemist. See kogemus ei ole veel läbi – protsessid kestavad tänaseni (mitmeid päevi hiljem). Tervendav, värskendav, vabastav. Super kogemus!”

5/5

Mik

03/2021

“Ma ei ole sellist rahulolu ja rahulikkust varasemalt kogenud, lõõgastumine oli täielik nagu oleks ajule restart tehtud. 🙂 Väga müstiline kogemus mida tasuks vähemalt korra elus kogeda.”

5/5

Timo

03/2021

“Täielik kosmos. Jäin kogemusega enam kui rahule ja soovitan soojalt 🙂 “

5/5

Karl

02/2021

“Mul olid mõned teemad, mis vajasid energeetilist sekkumist. Mõtlesin, et proovin ära – saab midagi uut kogeda. Sisemine monoloog enne barsi seanssi : Vähemalt ühe kogemuse võrra rikkamana jalutan koju. Juba see kõlas võidukalt. Ma usun, et suureks abiks ja kasuks on see, kui barsi ajal tunnetad iseenda kohalolu (argimured lülitada välja) , lased füüsise täielikult lõdvaks ja lubad olla vastuvõtlikuse seisundis. Nii oled kõige paremas marinaadis vabanemaks raskustundest, tajud oma sees kergust ja protsessis kulgemist. Sessiooni ajal võid rääkida, vaikida, esitada küsimusi. . . ole, kuidas soovid. Nii nagu Tiivigi ütles, et mõnel käivituvad protsessid kohe ja teisel tunduvalt hiljem. Ma ise tundsin energeetilist vabanemist poolel teel jalutades koju. Kuidagi selline muretu ja pingevaba – meeliühendav seisund. Rohkem tagasisidet annan, kui sessioonil käsitletud teemad on jõudnud lahenduse või lõppstaadiumisse. Ma tänan Tiivit juba selle kogemuse eest. Väga lahe, et kutsusid. 😊

5/5

Oliver

06/2021

“Omandanud kokkupuudet ka kristallidega ravitsejatelt ja energilistest kooslustest väljastamisega oli Barsi seanss meeletult puhas, täis tunnet, et tahaks hõljuda ja meenutada päeva mil mu keha oli meeletult väsinud, see tunne mil kogu keha otsustab vajutada seda nuppu varjudest, ilust, raamatust mida inimesed kirjutavad polnud tunne ainult õrn ega vaikne, vaid täis hetki kust kätesse tekkisid värinad, jalgadest aga õhku täis reaalsus tunda seda tegelikku maailma kui inimene oma silmad avab ja teab, et seal on keegi kes suudab inimesest isegi pisarad välja tuua! Mu esimene kogemus oli suudlus südamesse mida tahan rohkem avastada, kindlasti soovitan ka teistele endas midagi maagilist kogeda!”

5/5

Siim

07/2021

“Mis ma siis ütlen… et ettekujutus tekiks, siis peaks taustaks natuke midagi rääkima. Kuna ma ei ole eriti hea valetaja… ja ma lihtsalt ei viitsi ka tglt, kuna mul lihtsalt pohh… savi… tehku teised mis tahavad. Siis lihtsalt olen selline. Ja no arvamus siuksest mambo-jambost tavaliselt… no ma ütlen, olen realist, ei usu sellist teemat. Aga miks ma räägin seda. Stoori selline… oli elu muutus(ed), ja tavaliselt ma ei ole siuke nõrk ja sentimentaalne… minuni tegelt ei jõua tühised väiksed probleemid. Tähendab jõuavad aga … mdea ikka päriselt mitte, olgu siis probla, ikka suht lihtne on olnud. Aga näed, jõudis ka kätte aeg kus suur viiking külla aga sisemine mina oli vähe katki. Naljakas, poleks uskund aga ok.Ei huuh, ütlen pole kena koht, kus mentaalselt olla. Mott suht maas jne. Usun, et ajaga oleks end ikka järjele saanud. Aga ikka suht pime ja nõme oli olla… suht siuke… eks ma olin seal, võibolla vaikselt hakkasin sealt august välja ronima, aga olin avatud kõigele, mis aitaks kaasa. Saatusin suht juhuslikult Barsi teema peale, ja ausalt, ma olin skeptiline… aga samas, mis seal ikka… It does not hurt to try. … mis vahet sellel nagu nii on… Ja kogemus oli…. selline, et… olen hämmingus 😁… igaljuhul halb ei olnud. Saan aru, et kõigile mõjub erinevalt. Mulle konkreetselt saabus rahu, ja lapselikkus ka kavalus 😁… naljakas… ei tea, mis toimus 😁. Ei tea kas asi tehnikas või tegijas, igaljuhul mööda külge see maha ei jooksnud. Julgen vabalt soovitada. See kogemus oli minu jaoks nii hea, et lausa kadedaks teeb jagada 😁😁😁. Igaljuhul… mina olen õnnelik, et see minul töötas, kasvõi natukenegi. Kui su seisund pole ideaalne, tasub proovida ära, äkki aitab sinu jaoks ka, kasvõi natukenegi…”

5/5

Andres

07/2021