fbpx

TiiviS Bliss

Access Bars®

Millist muutust see sulle luua saab?

Avab Sinus loovuse, elurõõmu ja piiritute võimaluste taju, Sul on kergem ja rõõmsam olla, suurenenud intuitiivne teadlikkus

Aitab lahustada kõikvõimalikke hinnanguid ja kriitikat iseenda ja oma keha suhtes - kehakaal, kehakuju jm

Leevendab ärevus- ja paanikahäireid, depressiooni, foobiaid, autismi, ADHD-d ning muid vaimseid ja füüsilisi probleeme, sh erinevad füüsilised valud kehas

Suurenenud keskendumis- ja õppimisvõime - näiteks lastel on koolis kergem ja nad on edukamad

Vähendab stressi, pingeid ja kroonilist muretsemist, nn. mentaalset jutuvada, aitab lahustada raha- ja suhteprobleeme

Üleüldine elukvaliteedi paranemine - sügavam lõdvestumine ning positiivne mõju migreenile ja unetusele

Sisemiste ja välimiste konfliktide vähenemine nii iseendas kui inimsuhetes, vähem vihastumist ja liigset emotsionaalsust

Suurenenud mentaalne selgus ja probleemide lahendamise võime, motivatsiooni tõus ja ladusam suhtlemine

Rõõmu, õnnetunde, tänutunde, lahkuse ja rahu märkimisväärne kasv igapäevaelus ning Sul on rohkem energiat

Enne broneerimist palun veendu, et oled tutvunud ja nõustud broneerimistingimustega.

Access Bars | TiiviS Bliss
Access Bars | TiiviS Bliss

Mis on Bars?

Access Bars® on energeetiline kehaprotsess, mis avab Sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele ja piiranguteta elule, aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Iga Barsi sessioon vabastab aastate ja aastakümnete jagu piiranguid vastavalt puudutava energiapunktiga seonduvale valdkonnale. See on suurepärane tööriist meele puhastamiseks vanadest mõtetest, uskumustest, käitumismustritest või emotsioonidest. Bars on võimalus imeliselt kergesti, ilma nn. “sibulat koorimata” vabaks saada polaarsusest ja kõikidest piirangutest, mida me endale seadnud oleme. Bars muudab meid teadlikumaks ja annab meile maksimaalse energeetilise vabaduse tunda ennast piiritu olendina.

Kas teadsid, et Sinu peas on 32 energiapunkti ehk barsi, kuhu on salvestatud kõikide Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilised komponendid? Nende energiapunktide õrna puudutamisega hakkab see elektromagnetiline laeng hajuma ning vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik, mis ei luba Sul olla vastuvõtmises, alateadlikud uskumused ja piirangud lahustatakse ning energia saab hakata vabalt voolama. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll ja palju muud. Kuidas oleks omada vabadust kõikides nendes valdkondades?

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha ja see võib esile kutsuda tervisehäireid, haiguseid ja vananemist. Kõik see on salvestatud meie kehasse. Läbi selle energeetilise kehaprotsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piirangute ning stressita. Kas Sa kujutad ette, kui lihtne võiks elu olla, kui ei oleks piiravaid uskumusi ja hirme ebaõnnestumise ees? Mis oleks, kui Sa avaned võimalusele vastu võtta kõike seda, mida oled ihaldanud? Ja seda nii lihtsalt.

Hea on teada, et iga Barsi sessioon võimaldab avarduda veel 350 000 inimesel.

Kuidas see töötab?

Kujutle, kui keegi vajutaks nuppu ja vaigistaks Su peas selle hääle, mis ütleb, et Sa pole piisavalt hea või et Sa ei suuda saavutada seda, millest unistad? Kõik piirangud, mis Sa oma elus oled loonud, on seotud Sinu mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumustega selle kohta. Õrn energiapunkti puudutus hakkab puhastama seda, mis on lukustatud, mis hoiab Sind uskumas, et Sa ei saa elada elu, mille võimalikkusest Sa oled alati teadlik olnud.

Üks elumuutev komponent, mis juhtub loomulikult iga Access Barsi sessiooni ajal on vastuvõtmise suurendamine. Kui sageli me laseme lihtsalt lahti, langetame oma barjäärid ja lubame teisel inimesel endale tõeliselt kinkida? Vastuvõtmise õppimine on võti, kuidas kutsuda oma ellu rohkem seda, mida Sa küsid.

Kui Sulle sessiooni tehakse, siis Sinu ajulained aeglustuvad, lubades ligipääsu piiravatele käitumismustritele, uskumussüsteemidele ja vaatepunktidele, mis on pidevalt jooksnud lapsepõlvest ja mistahes ajast. Sa hakkad oma elus rohkem kohal olema ning minevik ei projitseeri Sinu tulevikku enam selliselt kui varem.

Barse võib kasutada selleks, et vahendada muutust kõigis oma eluvaldkondades. Kui Sa oled valmis tegutsema suuremast teadlikkusest, siis hakkad avama uksi kõige tervenemisele. Teadus ütleb meile, et Sinu rakkude mõjutamisel mõtete, tunnete ja emotsioonidega muutub nende kuju elliptilisemaks, mis on esimene samm ebamugavuse suunas. Lastes oma barsidel joosta, vabastab see selle mõju rakkudele ja lubab neil tagasi minna rohkem ümaramasse ehk sfäärilisse kujusse, tehes kehale lihtsamaks kogeda suuremat kergust.

Access Bars | TiiviS Bliss
Access Bars | TiiviS Bliss
Access Bars | TiiviS Bliss

Milline on sessioon?

Bars on uskumatult hoolitsev ja lõõgastav kehaprotsess, mis hakkab vabastama piiranguid kõikidest Su elu aspektidest ilma Sinupoolsete pingutusteta – kõik, mida Sul sessiooni ajal teha tuleb, on vaid lebada, lõõgastuda ja vastu võtta. Kas mäletad, millal Sa viimati olid täielikult lõõgastunud, hellitatud ja hoolitsetud? 

Kõik inimesed on erinevad ja ei ole olemas ka “normaalset” Access Barsi sessiooni. Iga seanss on erinev, isegi kui Sa kordad seda sama inimesega.

Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastumist. Paljud inimesed jäävad magama, isegi väga lärmakas keskkonnas – see võib olla keha loomulik reaktsioon ja selles pole midagi valet, sessioon toimib Sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka – mõnel juhul on see isegi kasuks, kuna siis ei seisa meel vabanemisprotsessile vastu. Mõned näevad pilte, värve või kujundeid, teistel on kehades erinevad aistingud nagu soojus, surinad või värinad, energiate liikumise taju spiraalselt või lainetena. Ole vaatleja, katsu mitte anda toimuvale hinnanguid. Kui võtad sessiooni vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne, siis tea, et muudatused ja vabanemisprotsess leiab Su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab Sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma ja Sinu keha hakkab paremini tööle, et ka sessioonijärgselt ise asju vabastada. Isegi kui Sa ise enda juures hilisemaid muutuseid tähele ei pane, võivad teised neid Sinus tajuda, et oled kuidagi rahulikum, tasakaalukam, säravam ja Sa hakkad usaldama rohkem iseennast ja elu loomulikku kulgu. Sessiooni mõju võib, kuid ei pea kajastuma otseselt Sulle nähtavate/tajutavate tundmustena seansi ajal, vaid tajud muutusi oma igapäevaelus seansijärgselt, kui satud näiteks Sind varem häirinud olukordadesse või ka suurt rõõmu toovatesse olukordadesse. Siin ei ole õiget ega valet viisi – parim viis teada saada, kuidas Access Bars Sinu jaoks toimib ja milliseid muutuseid see Su elus võib luua, on seda ise kogeda. 🙂

Halvimal juhul tunned, et oled just saanud suurepärase massaaži. Parimal juhul võib kogu Su elu muutuda täieliku kergusega millekski suuremaks. Mis veel võimalik on?

Lisainfo ja broneerimine

Soovid Access Barsi kogeda?

Ühekordne sessioon

Iga Access Barsi sessioon on erinev ja lähtun alati oma kliendi soovidest ning valmidusest vastu võtta. Keskmiselt on seansi kestvuseks ca 60-90 minutit. Maitseproov 3o minutit.

Seansi hind – 50-175€

Asukoht – Tallinn

IMG_2401

Korduvseansid

Kui soovid Access Barsi kogeda regulaarselt või korduvate sessioonidena, broneerides koos soodsamalt mitu erinevat sessiooni.

Klient tasub korduvsseansside eest ettemaksuna oma esimesel sessioonil või enne seda.

Seansi hind – kokkuleppel

Asukoht – Tallinn

Enne broneerimist palun veendu, et oled tutvunud ja nõustud broneerimistingimustega.