fbpx

TiiviS Bliss

Teised Access Consciousness® kehaprotsessid

ACCESS CONSCIOUSENSS® kehaprotsessid on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas.

Läbi energeetiliste protsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja on võimalik saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

MTVSS®

Sügavalt lõdvestav seanss kehale ja üks dünaamilisemaid kehatehnikaid Accessis, mis on vahend valikuks, et igal moel taastada keha ükskõik millisest talitlushäirest. Sellel on tohutu mõju immuunsüsteemile, eriti kui seda teha liigestel. Protsess võib luua kehas suuri muutusi ja aitab kehal ise tervenema hakata. Soovitatav ka vähihaigetele. Saab teha ka loomadele.

MTVSS-i kasutatake väga erinevatel eesmärkidel:

– Aitab kehaga paremini kontakti saada ja kehasse kergust tuua;
– Kerguse loomiseks pingutust nõudvates tegevustes;
– Aktiveerib ja stimuleerib immuunsüsteemi ning immuunsüsteemihäiretest vabanemiseks;
– Põletikuliste protsesside korral väga tõhus abivahend;
– Kasutatakse üksikute organite või organismis erinevate süsteemide tasakaalustamiseks nagu:

• organismi ainevahetuse- , hingamis-, südame-veresoonkonna -, kesknärvisüsteemi tasakaalustamiseks;
• seedimis – ja soolestiku-, naha -, luustikuprobleemide korral;
• viljastumisprobleemide korral;
•  lümfi –ja hormoonsüsteemi tasakaalustamiseks.

Rakumälu®

Rakumälu tehakse armkoel. See lukustab lahti trauma nii, et see pöördub tagasi oma loomulikku olekusse – mis on tervenemine. Annab keharakkudele tagasi algse mälu, aitab keharakkudel meenutada seda hetke, kus kõik oli algne. Tühistab füüsilise trauma mõjusid ja kaotab arme, muudab šokis ja traumas olevaid kohti kehas ja meenutab neile seda energiat, mis oli enne seda ebakõla.

Biomimeetiline ja biomimeetriline järeleaimamine (BMM)®

See kehaprotsess seisneb kõikide nende kohtade lahti lukustamises ja elimineerimises, kus me oleme kopeerinud või järeleaimanud teiste inimeste reaalsuseid, vaatepunkte, probleeme, haigusi, kannatusi jne. See võib puudutada ka küsimusi, mis on seotud geneetiliste häirete ja haigustega. Kõik muutused, kus loome oma elusid ja oma kehasid teisi järele tehes selle asemel, et teha seda teadlikust valikust. Biomimeetiline järeleaimamine on see, mille lukustad kehasse püüdes teisi kopeerida või mõista. See on keha loomulik võime olla suutlik sobituma kogu maailmaga. Iga kord, kui sul on vaja kedagi mõista kas intellektuaalsest või energeetilisest vaatepunktist, aimad järele nende elukäike ja vaatepunkte ning see eeldab, et lukustaksid sarnasused oma kehasse selleks, et omada selgust oma vaatepunktiga teistega suhtes. Biomimeetiline on see, kuidas püüad end teiste ruumis määratleda. See on sarnane suhtes olles, kus püüd end teisega (teineteisega) sobituma panna.

Kas tunned, et selline suhestumine panustab sulle või on aeg sellest nüüd vabaneda?

Kompensatoorne triiv®

See protsess võib aidata tühistada kompensatoorseid kõrvalekaldeid, mis lasevad kehastusse võimetuse ja jõuetuse valed. Need on kohad, kus me triivime eemale oma väest ja võimekusest ning tegeleme ellujäämisega, selle asemel, et õitseda.

De-molekulaarne manifestatsioon ja molekulaarne de-manifestatsioon (DMM & MDM)®

DMM kehatehnika aktiveerib kehas protsessi, mis muudab olemasolevat keha ja/või rakkude struktuuri ja luuakse kehasse midagi juurde (nt kiilaspäisuse puhul). MDM kehatehnikat kasutatakse millegi muundamiseks, kui soovitakse kehast midagi eemaldada (paised, kehas või nahal kasvama hakanud moodustised, kasvajad jne).

Keha jõustamine®

Protsessi nimi räägib enda eest.

Loova kehastuse aktiveerimine®

Generatiivse füüsilise kehastuse ITA kui võti määramatuks eluks. Idee on luua kehade jaoks uus võimalus.