fbpx

TiiviS Bliss

Access Consciousness®

Access Consciousness® (ehk Ligipääs Teadlikkusele) on kogumik praktilisi tööriistu, vahendeid ja protsesse, et saaksid kergusega muuta oma elus kõike, mida Sul seni pole muuta õnnestunud ja luua kõike, mida Sa oma ellu soovid – teistsugusel ja kergemal moel. Accessi eesmärk on luua teadlik maailm ja ühtsus – teadlikkus hõlmab endas kõike, andmata millelegi hinnanguid. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik ja kohal kõigis oma eluvaldkondades. Teadlikkus on oskus pidevalt avaneda rohkematele võimalustele, valikutele ja elule.

Sina iseendana oled kingituseks sellele maailmale.

Accessi kutseks on aidata Sul märgata end kui piiritut olendit, kes Sa tõeliselt oled ning aidata Sul alustada oma elu loomist suuremalt sellest Sinust, kes Sa arvad, et Sa oled.


Kui piiratud olendina on Sul kalduvus tegutseda lähtuvalt mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest, siis Access aitab Sul väljuda oma mõtete, tunnete ja emotsioonide vastandlikkusest, vangistusest, tingimuslikkusest ja piirangutest. Mis oleks, kui Sa tegutsed hoopis lõpmatust tajumisest, teadmisest, olemisest ja vastuvõtmisest? Mis oleks, kui Sinu jaoks on kõik võimalik kogu aeg ja Sul on täielik valikuvabadus?


Kas Sa oled valmis laiendama oma valikute taset, mis on Sulle saadaval? Kas Sa oled valmis kogema täiesti teistsugust reaalsust, kus Sa oled vaba senise vastandlikkusel põhineva reaalsuse traumast, draamast, häiritusest ja intriigidest?


Millisena Sa soovid, et Su elu välja näeks?