fbpx

TiiviS Bliss

Access Bars® kursused

Kas kujutad ette, kui lihtne võib elu olla, kui Sul ei ole piiravaid uskumusi ja hirme ebaõnnestumise ees? Mis oleks, kui Sa avaned võimalusele vastu võtta kõike seda, mida oled soovinud?

Sertifitseeritud Access Bars® vahendajana viin koolitusi läbi peamiselt Tallinnas, kuid ka mujal Eestis. 

Koolitusel õpid selgeks energeetilise kehaprotsessi Access Bars®, mis avab Sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele ja piiranguteta elule, aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Tänaseks praktiseeritakse Access Bars®i ülemaailmselt rohkem kui 180 riigis.

Levinum tagasiside peale Access Bars® sessiooni on kergus, sügav lõõgastumine ja kohalolu.
 
Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha ja see võib esile kutsuda tervisehäireid, haiguseid ja vananemist. Kõik see on salvestatud meie kehasse. Läbi selle energeetilise kehaprotsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piirangute ning stressita. Tugevneb immunsüsteem, paraneb une kvaliteet, suhted täiustuvad, normaliseerub kehakaal, vabanevad sõltuvused ja erinevad blokeeringud. Muutused ja täiustumine leiavad aset eluvaldkondades, kus neid on soovitud.

Kursusel tutvud ka Access Consciousness®’i praktiliste tööriistadega, mis võimaldavad Sul kergusega muuta oma elus kõike, mida Sul seni pole muuta õnnestunud ja luua kõike, mida Sa oma ellu soovid – teistsugusel ja kergemal moel.

KURSUSEST LÄHEMALT

Kõik koolitusel osalejad saavad endale paberkandjal käsiraamatu ja lamineeritud kaardi juhistega barsipunktide kiireks leidmiseks.
Klassi kestus: 8h (sisaldab lõunapausi). Klassis pakutakse soolaseid ja magusaid suupisteid, vett, teed ja kohvi.
Päeva jooksul kingivad kõik osalejad kaks Access Bars® sessiooni ja võtavad vastu kaks Access Bars® sessiooni.

Kõik kursuse läbinud omandavad rahvusvaheliselt tunnustatud Access Bars® praktiku sertifikaadi. Kursuse läbinud võivad edaspidi iseseisvalt pakkuda Access Bars® sessioone nii tasuta kui tasuliselt. Access Bars® klassi läbinutel on võimalik osaleda ka Access Consciousnessi edasijõudnute kursustel.

OSALUSTASU

Esmaosaleja: 240€
Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17a.: 120€
Lapsed vanuses kuni 15 a. koos registreerunud täiskasvanuga: tasuta.
*Hinnad kehtivad Eestis elavatele eestlastele. Rahvusvaheline hinnakiri on leitav siit.

Kui oled tulevastest Access Bars® koolitustest ja nende toimumisaegadest huvitatud, siis palun märgi siia enda enda kontaktandmed. Võtan huvilistega peatselt ühendust. 🙂

Järgmine kursus toimub 12.02.2023 Ovaalstuudios, Tallinnas. REGISTREERU kursusel osalema siit.

Tänulikkusega
Tiivi Simonlatser, Access Consciousness BF