fbpx

TiiviS Bliss

Access Bars® kursused

Kas kujutad ette, kui lihtne võib elu olla, kui Sul ei ole piiravaid uskumusi ja hirme ebaõnnestumise ees? Mis oleks, kui Sa avaned võimalusele vastu võtta kõike seda, mida oled soovinud?

See ühepäevane kursus väestab Sind teadma, et Sina tead. Meid on programmeeritud endast väljapoole vaatama, võrdlema, nõu küsima, teiste tõed endast suuremaks tegema ja ennast pisendama ning seega ka keskpärasust looma. Kuid kas see töötab Sinu jaoks.. või on siin midagi enamat võimalik? Ülim ausus endaga 🙂
Mitte keegi teine ei tea seda, mida just Sina Sinuna tead. Lukk ja võti oled Sina ise. Omaenda unikaalsuses.

See kursus väestab Sind teadma seda, mida Sina tead. See annab Sulle lihtsad tööriistad, mida kasutada oma elu mistahes valdkonnas muutuste loomiseks. Ja see on Su lõbusal teekonnal alles algus 🙂

Koolitusel õpid selgeks energeetilise kehaprotsessi Access Bars®, mis avab Sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele ja piiranguteta elule, aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Tänaseks praktiseeritakse Access Bars®i ülemaailmselt rohkem kui 180 riigis.

Levinum tagasiside peale Access Bars® sessiooni on kergus, sügav lõõgastumine ja kohalolu.

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha ja see võib esile kutsuda tervisehäireid, haiguseid ja vananemist. Kõik see on salvestatud meie kehasse. Läbi selle energeetilise kehaprotsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piirangute ning stressita. Tugevneb immunsüsteem, paraneb une kvaliteet, suhted täiustuvad, normaliseerub kehakaal, vabanevad sõltuvused ja erinevad blokeeringud. Muutused ja täiustumine leiavad aset eluvaldkondades, kus neid on soovitud.

Kursusel tutvud ka Access Consciousness®’i praktiliste tööriistadega, mis võimaldavad Sul kergusega muuta oma elus kõike, mida Sul seni pole muuta õnnestunud ja luua kõike, mida Sa oma ellu soovid – teistsugusel ja kergemal moel.

KURSUSEST LÄHEMALT

Kõik koolitusel osalejad saavad endale paberkandjal käsiraamatu ja lamineeritud kaardi juhistega barsipunktide kiireks leidmiseks.
Klassi kestus: 8h (sisaldab lõunapausi). Klassis pakutakse soolaseid ja magusaid suupisteid, vett ja teed/kohvi.
Päeva jooksul kingivad kõik osalejad kaks Access Bars® sessiooni ja võtavad vastu kaks Access Bars® sessiooni.

Kõik kursuse läbinud omandavad rahvusvaheliselt tunnustatud Access Bars® praktiku sertifikaadi. Kursuse läbinud võivad edaspidi iseseisvalt pakkuda Access Bars® sessioone nii tasuta kui tasuliselt. Access Bars® klassi läbinutel on võimalik osaleda ka Access Consciousnessi edasijõudnute kursustel.

OSALUSTASU

Esmaosaleja: 300€
Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17a.: 150€
Lapsed vanuses kuni 15 a. koos registreerunud täiskasvanuga: tasuta.
*Hinnad kehtivad Eestis elavatele eestlastele. Rahvusvaheline hinnakiri on leitav siit.

TULEVAD KOOLITUSED

Sertifitseeritud Access Bars® vahendajana viin koolitusi läbi peamiselt Tallinnas, kuid soovi korral ka mujal Eestis.

Järgmine koolitus toimub 18.05.24 Tallinnas. Registreeru kursusel osalema SIIT.

Kui oled tulevastest Access Bars® koolitustest ja nende toimumisaegadest huvitatud, siis palun märgi siia enda enda kontaktandmed. Võtan huvilistega peatselt ühendust. 🙂
 
Tänulikkusega
Tiivi Simonlatser, Access Consciousness BF