fbpx

TiiviS Bliss

access facelift

Taastab, elavdab ja uuendab

Access energetic Facelift®

Kas on võimalik tunda ja paista nooremana ILMA Botoxit süstimata, akupunktuuri nõelteta või loomata mõnd muud traumat oma kehale? JAH!

Access Facelift on dünaamiline, kuid samas õrn kehaprotsess, mis süvendab ja kiirendab keha loomulikku tervenemisvõimet, luues muutusi rakutasandil. See võib tagasi pöörata vananemise ilmingud näol ja võib sarnaseid efekte luua üle kogu keha. Kui seda teha korduvalt, siis selle ilmingud näivad olevat püsivad. Sinu vägi saab avaneda, Sinu olemus lendu tõusta, Sinu keha särama lüüa ja Su väikesed valikud suurteks muutuda… Ja mis veel on võimalik Sinu jaoks?

Mis siis, kui Sa muudad oma keha lahkuse ja kergusega?

See kehatehnika toimib energeetilisel tasemel, et hooldada kogu Su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse mitmeid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud.

Protsessi ajal taastatakse loomulik energia voolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale ja jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keha rakke noorendada ja luua muutust, mida oodatagi ei oska? Pärast Facelift® seanssi tunned end tõeliselt lõdvestunult ja hoolitsetuna.

Tänu Faceliftile® loome suuremat teadlikkust oma keha osas ning õpime kehaga koos looma ja küsimusi esitama. Liigume lähemale mõistmisele, et teadvustada keha sõnumeid ja seda panust, mis keha meie jaoks on.

access facelift

Facelift® loob energeetilist muutust kogu kehas, elus, suhetes, töös, seoses rahaga jne; vabastab traumasid ja aktiveerib rakumälu; elimineerib kehast kinnistunud vaatepunkte.

Access Facelift® kursus on tunnustatud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas.