fbpx

TiiviS Bliss

KKK

Korduma kippuvad küsimused Access Bars kehaprotsessi kohta

Bars koosneb 32-st punktist pea piirkonnas, millesse on kinnistunud kõik mõtted, uskumused, järeldused, arvamused, hinnangud, tunded, emotsioonid ja hoiakud mistahes ajast. See “pagas” võib olla takistuseks inimese tõelise potentsiaali avaldumisel ja rõõmuküllase elu kogemisel.

Neid energiapunkte kergelt puudutades vabastatakse ajju ja kehasse kinni jäänud vanad energiad, piirangud ja blokeeringud, võimaldades tohutut ja kerget muutust.

Bars aktiveerib energiavoolu ja kustutab elu jooksul kehasse salvestunud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused. Vabanemine toimub siis, kui barse puudutatakse – see lubab sellele salvestunud prügil vabaneda.

Bars muudab aju elektrilist toimimist. Mitmed doktorid, kes on biofeedback ehk biotagasiside eksperdid, on teavitanud muutustest ajulainetes, mis muutuvad beeta lainetelt palju lõõgastavamatesse teeta lainetesse ühetunnise seansi ajal. 

Sarnaselt sellele kui majas kustuvad tuled ja Sa vajutad kaitselülitit või pealülitit, et tuled uuesti süttiksid: bars lubab Su tuledel uuesti süttida. Universumi energia muutub Sulle kättesaadavaks suurema rahu, kerguse, rõõmu ja hiilgusega.

Tugevneb immuunsüsteem, paraneb une kvaliteet, suhted täiustuvad, normaliseerub kehakaal, vabanevad sõltuvused ja erinevad blokeeringud, olemisse ja mõtetesse tekib kergus ning selgus ja palju muud.

Barsi sessioon loob ligipääsu suuremale teadlikkusele ja enamale vastuvõtmisele. Muutused ja täiustumine leiavad aset eluvaldkondades, kus neid on soovitud.

Iga Barsi sessioon on erinev, isegi kui seda korrata sama inimesega. Halvim, mis saab juhtuda on see, et Sa tunned end sama lõõgastunult nagu oleksid just kogenud suurepärast massaaži. Parimal juhul aga saab muutuda kogu Su elu täieliku kergusega.

Teiste sagedasti teavitatud mõjude seas on kasvav rahu ja kerguse taju; vähem reageerimist olukordadele, mis võisid põhjustada minevikus ärritust või liigset emotsionaalsust; rohkem rahulikku ja sügavamat und; tunne, et kõik, mis Sind enne sessiooni ärritas ei oma enam tähtsust; märkimisväärselt suurenenud elurõõm ja mentaalne selgus ning palju muud.

Kui Sulle on korra tehtud Barsi, jätkavad barsid pidevalt “töötamist” või kinnijäänud energia vabastamist. Pärast iga Barsi seanssi muutub see mõju veelgi jõulisemaks.

Kõige tähelepanuväärsemaid muutuseid märkad ca 3-4 nädalat pärast seanssi.

See sõltub täielikult Sinust. Kui hästi soovid Sa ennast tunda? Kui voolav elu Sulle meeldiks? 

Mõned inimesed imestavad, miks me kõik ei tee seda iga päev! Enamusele meeldib, kui neile tehakse Barsi seanssi vähemalt kord nädalas või millal iganes nad tunnevad end olevat tujust ära, pahurana, mures, ärevil või stressis oma elusündmuste pärast. Pärast igasugust suurt traumat, šokki või energeetilist nihet on veel üks hetk, kus kaaluda lasta endale Barsi teha.

Kõik, kes on selle jaoks valmis rahulikult lamama. 🙂

Mõned inimesed ei väärtusta lõõgastumise kogemust ja peavad seda aja raiskamiseks; teised inimesed on huvitatud elude muutumisest ja oma elu parendamisest ning võivad olla innukamad. Me soovitame Sul koonduda oma “Barsi jooksutamise”  mõjuga nende lahtrisse, kes sobituvad 47% hulka kogu populatsioonist ja soovivad muutuseid.

Lapsed ja beebid saavad fenomenaalselt kasu, kui neile Barsi tehakse. Nad on rohkem loomade moodi kui täiskasvanud – mis tähendab seda, et nad on valmis kiireteks muutusteks nii oma kehas kui ka olemuses.

Tasub märkida, et laste barsid jooksevad väga kiiresti. Sageli oskavad nad Sulle öelda, kui antud barsipunkt selle seansi jaoks on tehtud ja võib edasi liikuda. Ning beebid on veelgi kiiremad!

Kindlasti! (Seaduslikult me peame muidugi soovitama, et Sa küsid kõigepealt oma arsti käest.)

Naised, kellele on raseduse ajal Barsi tehtud ja iseäranis need, kes on teinud seda regulaarselt, on teavitanud, et neil olid kerged ja lühikesed sünnitused. Paljud on vältinud raseduse soovimatuid kõrvaltoimeid, ka keisrilõiget.

See on varieeruv – tavaliselt kestab Barsi sessioon keskmiselt 60-90 minutit. Ja alati on kasulik lasta endale Barsi teha, isegi kui see kestab ainult 20 minutit, selle asemel, et seda üldse mitte teha. 🙂

Access ja Bars toimivad valikust. Sa ei pea midagi tegema. 🙂 Barsist suurimaid kasusid kogenud inimesed on lasnud seda teha korduvalt. See on Sinu valik.

Enamik inimesi, kes on Barsi regulaarselt kogenud, teatavad, et nende elu läheb lihtsamaks ja paremaks.

Paljud inimesed, kellel on olnud vaimseid või psühholoogilisi probleeme on võõrutanud ennast ravimitest ja kogenud hämmastavaid muutuseid. Loomulikult soovitame Sul enne meeleolu muutvate ravimite manustamise lõpetamist konsulteerida oma arstiga.  

Ei. Barse ei saa teha valesti ja Sa ei saa kedagi kahjustada Barsi sessioone tehes.

Ainult need, kes ei soovi või pole huvitatud selle proovimisest. Muid piiranguid ei ole.

Sa ei teagi! Iga Barsi sessioon on erinev ja pole kindlat viisi, kuidas täpselt ennustada, mis “juhtub”. Kõige sobivam kirjeldus on see, et halvimal juhul on Sul tunne nagu Sa oleksid saanud suurepärase massaži osaliseks ning parimal juhul võib muutuda kogu Su elu.

Bars toetab teadlikkust, mis võib muuta igat asja neist.

Mõned füüsilised vaevused, mis on ühe Barsi seansiga muutunud hõlmavad näiteks skolioosi, mis on toonud kaasa 2,5 – 4 cm pikkuse kasvu; muutnud kronksus varbaid, millele arstid soovitavad operatsiooni; samuti ka kõikjal kehas igasuguste valude ja kannatuste leevendus ning kadumine.

Paljud inimesed on kasutanud Barsi koos teiste Access Consciousnessi töövahenditega, et panna kaduma “ravimatuid” haiguseid nagu vähk, artriit, krooniline väsimus, depressioon, bi-polaarsus jpm. 

Veelkord, Sa ei teagi! Sümptomid või haigused lähevad ära, kui Sina ju Su keha on valmis vabastama kaalutlused (mõtted, tunded, emotsioonid, uskumused, otsused, hinnangud mistahes perioodist), mis hoiavad soovimatut seisundit paigas.

See pole lineaarne protsess – mis tähendab, et seisund, millest üks inimene laseb lahti ühe sessiooniga, võib mõnel teisel isikul aega võtta mitu sessiooni ja selles pole mitte midagi valet. See on lihtsalt erinev. Siiski on võimalik paluda Barsi seansil toimida teatud sümptomitele või kudedele. Tulemused määrab barsi seansi saaja ja tema keha.

Millal iganes Sa soovid tunda ennast suurepäraselt!

Inimesed, kes on mõnda aega Barsi sessioone kogenud, lasevad seda endale teha regulaarselt – koos lisasessiooniga, kui nad tunnevad ennast halvasti või kui neil on olnud raske või keeruline päev.

Pikali heitmine pole nõutud. Enamasti soodustab see vastuvõtja jaoks lõõgastumist ning on mugav ka barsitegijale. Kui pikali lamamisega on raskusi, võib istuda ka toolil või kasutada lamamistooli.

Selleks, et kuulata neuroteadlase dr. Jeffrey Fannin’i arutelu sellest, mis teda Barsi testimisel vaimustas ja selleks, et teada saada, mida ta nägi, vajuta siia!