fbpx

TiiviS Bliss

Broneerimistingimused

MÕISTED
Teenusepakkuja – Veebilehe https://tiivisbliss.com ja https://tiivisbliss.setmore.com online broneerimissüsteemi omanik ja esindaja Tiivi Simonlatser (Iseenda Maagia OÜ).
Klient – Füüsiline või juriidiline isik, kes kasutab veebikeskkonda või väljendab muul viisil huvi sõlmida või sõlmib Teenusepakkuja vahendusel Teenusepakkujaga teenuse osutamise lepingu
Broneering – Kliendi valitud teenus veebilehelt, kirjalikult või suusõnaliselt kokkuleppest kinnitatud aeg
Leping – Teenusepakkujale veebilehelt, e-mailis või suusõnalisest kokkuleppest kinnitatud broneering

BRONEERINGUTINGIMUSTE KEHTIVUS
Broneerimistingimused kehtivad Teenusepakkuja poolt osutatavate teenuste broneerimisel.

TEENUSTE- JA HINNAINFO
Broneerimissüsteemis saab broneerida aja Teenusepakkuja poolt pakutavatele teenustele.
Pakutavate teenuste hinnad on välja toodud kodulehel ning online broneerimissüsteemis.

BRONEERINGU TEGEMINE NING KINNITAMINE
Broneeringu tegemisel tuleb valida teenustenimistust soovitud teenused ning pakutavatest aegadest sobiv päev ning kellaaeg. Broneeringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, sisestades oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust.
Leping jõustub alates broneeringu kinnitamisest vajutades ekraanil olevale nupule “Broneeri”. Kliendile saabub kinnitus broneeringu tegemisest e-mailile. Meeldetuletus tuleb Kliendi sisestatud e-mailile 24 tundi enne broneeritud teenuse aega.

BRONEERINGU MUUTMIS- JA TÜHISTAMISPOLIITIKA
Kui mingil põhjusel soovib Klient oma broneeritud aega muuta ning ümber tõsta teisele päevale ja/või kellaajale, palume sellest teavitada esimesel võimalusel, kuid vähemalt 72 tundi ette saates SMS numbrile +372 58 237 881 või e-mail aadressile tiivi@tiivisbliss.com. Teenusepakkuja pakub välja veel vabad olevad ajad ning muudab Kliendi olemasoleva broneeritud aja sobivale kooskõlastatud päevale ning kellaajale.

Kui broneeritud ajaks ei ole Kliendil võimalik kohale ilmuda ning Klient soovib aja täielikult tühistada ja mitte aega ümber muuta, palume sellest teavitada esimesel võimalusel, kuid vähemalt 72 tundi ette e-mailile tiivi@tiivisbliss.com või saata SMS numbrile +372 58 237 881.

Kui broneering (Leping) tühistatakse või muudetakse Kliendi poolt eelloetletud variantidega vähem kui 72 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada kliendile arve 50% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

Kui Klient ei ilmu broneeritud ajal kohale, on teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 50% ulatuses teenuse maksumusest.

Kinkekaartide puhul tuleb broneeritud aja tühistamisest või muutmisest teavitada vähemalt 72 tundi ette, hilinenud teavitamise või mitteilmumise korral loetakse kinkekaart kasutatuks.

Kui broneering (Leping) tühistatakse kolmel või enam korral järjest, on Teenusepakkujal õigus küsida järgmise broneeringu kinnitamiseks ettemaks 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.
Kui eelloetletud lõigu (korduvtühistamise puhul) järgmise broneeringu 100%-list ettemaksu arvel märgitud kuupäevaks Teenusepakkuja kontole ei laeku, on Teenusepakkujal õigus broneeringust taganeda.

BRONEERINGU OSUTAMISEST TAGANEMINE
Teenusepakkujal on õigus broneeringus kajastuva teenuse osutamisest taganeda juhul kui:

– Klient ei ole tasunud teenuse ettemaksuarvet maksetähtajaks.
– Klient hilineb 15 või rohkem minutit kinnitatud broneeringu kellaajas.

 

Tänan, et austame ja väärtustame teineteise energiat ning aega.