fbpx

TiiviS Bliss

Bruce Lipton & What’s this Life really About?

Bruce Lipton & What’s this Life really About?

Täna hommikul sattusin juhuslikult taustaks kuulama dr. Bruce Liptoni vestlust ja tahan seda lühikest videoklippi teiega siin jagada. Eriti huvitav kuulamine on see ilmselt neile, kes on nn. ratsionaalsed loogikainimesed ja otsivad asjadele teaduslikku seletust, sest Bruce Lipton ise on samuti teadlane, rakubioloog, faktipõhine inimene ja teda on nimetatud ka epigeneetika isaks, so no woowooo stuff.

On Sul vahel ette tulnud olukordi, kus hall argireaalsus sõidab julmalt sisse ja tunned, et Su perspektiiv, mis siin elus Sinu jaoks tegelikult oluline on, hakkab kaduma? Sellisel juhul võib see olla midagi, mis Sulle selle elukogemuse ilu, inspiratsiooni ja perspektiivi ehk kenasti tagasi toob. Bruce võtab selle temaatika vaid 6 minutiga nii ilusasti erinevate nurkade alt kokku ja puudu ei jää ka humoorikast siirusest. Samuti läheneb ta teemale läbi mehe vaatenurga ja räägib sellest, kuidas mehi üldiselt on selles ühiskonnas väiksest peale programmeeritud. Kui soovid, saad YT-s video juurde valida ka eestikeelsed subtiitrid, kui Sa inglise keelt hästi ei oska või Sul nii lihtsalt mugavam on. Milliseks kingituseks see Sulle olla saab, kui Sa valid seda vaadata? 🙂

Kes tahab sügavamale minna, siis Bruce Liptoni raamat “Uskumused ja bioloogia” on ka eesti keeles saadaval näiteks Rahva Raamatus.

We came here to see those sunsets. Wake up and be in love with life 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *