fbpx

TiiviS Bliss

Access Foundation & uued kehaprotsessid

Access Foundation & uued kehaprotsessid

10-13. juunil toimus Haapsalu lähedal, Topu puhkemajas Access Foundation®, mis on Access Consciousness®’i edasijõudnute kursus ja seisneb lühidalt kokku võttes veelgi enam selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Muutes oma kinnistunud vaatepunkte avaneb Sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest. Ja ma võin öelda, et kõik on juba muutunud. …Aaand Foundation class is done – Level up 🙏


✅ 4 maagilist päeva imeliste inimestega, mida on raske isegi sõnadesse panna;
✅ Access Barsile lisaks õppisin selgeks ka 4 uut Accessi kehaprotsessi, mida saan nüüd pakkuda ka teile:


✨ Rakumälu – Annab keharakkudele tagasi algse mälu, aitab keharakkudel meenutada seda hetke, kus kõik oli algne. Tühistab füüsilise trauma mõjusid ja kaotab arme, muudab šokis ja traumas olevaid kohti kehas ja meenutab neile seda energiat, mis oli enne seda ebakõla.

✨ MTVSS – Sügavalt lõdvestav seanss kehale ja üks dünaamilisemaid kehatehnikaid Accessis, mis on vahend valikuks, et igal moel taastada keha ükskõik millisest talitlushäirest. Sellel on tohutu mõju immuunsüsteemile, eriti kui seda teha liigestel. Protsess võib luua kehas suuri muutusi ja aitab kehal ise tervenema hakata. Soovitatav ka vähihaigetele. Saab teha ka loomadele.

Access Foundation Tiivi Simonlatser sertifikaat

✨ Biomimeetiline ja biomimeetriline järeleaimamine (BMM) – See kehaprotsess seisneb kõikide nende kohtade lahti lukustamises ja elimineerimises, kus me oleme kopeerinud või järeleaimanud teiste inimeste reaalsuseid, vaatepunkte, probleeme, haigusi, kannatusi jne. See võib puudutada ka küsimusi, mis on seotud geneetiliste häirete ja haigustega. Kõik muutused, kus loome oma elusid ja oma kehasid teisi järele tehes selle asemel, et teha seda teadlikust valikust. Biomimeetiline järeleaimamine on see, mille lukustad kehasse püüdes teisi kopeerida või mõista. See on keha loomulik võime olla suutlik sobituma kogu maailmaga. Iga kord, kui sul on vaja kedagi mõista kas intellektuaalsest või energeetilisest vaatepunktist, aimad järele nende elukäike ja vaatepunkte ning see eeldab, et lukustaksid sarnasused oma kehasse selleks, et omada selgust oma vaatepunktiga teistega suhtes. Biomimeetiline on see, kuidas püüad end teiste ruumis määratleda. See on sarnane suhtes olles, kus püüd end teisega (teineteisega) sobituma panna. Kas tunned, et selline suhestumine panustab sulle või on aeg sellest nüüd vabaneda?

✨ De-molekulaarne manifestatsioon ja molekulaarne de-manifestatsioon – DMM kehatehnika aktiveerib kehas protsessi, mis muudab olemasolevat keha ja/või rakkude struktuuri ja luuakse kehasse midagi juurde. MDM kehatehnikat kasutatakse millegi muundamiseks, kui soovitakse kehast midagi eemaldada (paised, kehas või nahal kasvama hakanud moodustised, kasvajad jne).


Rohkem infot nende kehaprotsesside osas tuleb ilmselt peagi. Kui Sa aga juba tunned, et miski nendest Sind eriliselt kõnetas, siis võta minuga julgelt ühendust 🙂 


Kõige suurem võime, mis inimesel olla saab, on oskus muuta ja transformeerida kõike. Kas oled selleks valmis? Kas oled valmis astuma ühendusse iseendaga?


KSVPM 💜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *