fbpx

TiiviS Bliss

hello,
beautiful!

Minu nimi on Tiivi.

…Ja mulle üldjuhul ei meeldi end kuidagi defineerida, sildistada ega raamidesse suruda, niisiis ei hakka ma oma “lugu” siinkohal formuleerima – we are not our “story”, we’re so much more than that. Ma tajun maailma ja inimesi enda ümber sügavuti, näen ja tunnetan pealispinna alla ning minus on alati olnud kutse aidata kaasa sellele, et meie armas maailm oleks meile kõigile lahkem, sõbralikum ja hoolivam paik. Elu on andnud mulle palju erinevaid õppetunde, milles kasvada – need kõik on olnud õnnistused (mõnikord blessings in disguise, mida alles hiljem tagasi vaadates mõistab) ja toonud mind just siia, kus ma täna olen. Mind thrive’ib eneseareng ja vaimne kasv, teadlikkus iseendast ja ümbritsevast, hinnangutevaba mindset, meditatsioon, erinevad kultuurid ja reisimine, jooga ja veel palju muud.

Ma hindan südamest (inim)väärtuseid nagu lahkus, tänulikkus, soojus, inspiratsioon ja kirg, puhas siirus ja ehedus, julgus olla haavatav, lubamine, harmoonia, sügavad sidemed, hoolivus, kasv, austus, usaldus ja iseenda südamest lähtumine. Tulla tagasi koju selle Mina juurde, kes ma päriselt olen. Ise ja päris. Ühiskond püüab meid väiksest peale vormida, meie lähedastel ja teistel inimestel on kindlad nägemused ja vaatenurgad – aga ainult me ise teame, mis on meie Tõde. Ja kas meil on julgust sellest lähtuda.

Meil on alati valik – mis oleks, kui valiks teadlikult elada täisväärtuslikku elu? Kõik saab alguse meist endist. Väline maailm on vaid peegel – meie sisemaailma peegelpilt. Ja see on samuti imeline kingitus, sest see tähendab, et kõike saab muuta ja kõik on võimalik. Kuidas saab veel paremaks minna?

Mul on siiralt hea meel, kui Sa leiad siit lehelt midagi, mis Sulle huvi pakub, naeratuse näole toob või muul viisil Sulle abiks on. Enjoy 🙂